Årsmøtet 2026

Årsmøtet 2026

Årsmøtereferat – Godsetunionen
Torsdag 5. mars 2026


Av GU-Media.
Publisert: 6. mars 2026.

Årsmøtereferat – Godsetunionen
Torsdag 5. mars 2026

Godsetunionen avholdt årsmøte torsdag 5. mars 2026. Under møtet ble nytt styre valgt og flere roller fordelt.

Sebastian Dalsgaard ble valgt som ny leder, og Marius Iversen ble valgt som nestleder. Lederduoen vil fordele oppgavene mellom seg, hvor Sebastian Dalsgaard vil ha rollen som talsperson, mens Marius Iversen vil ha et større fokus på møter med klubben og lignende oppgaver.

Eduard Werner fortsetter i rollen som styremedlem. Ferdinand Sæther går inn som ny reiseleder for en periode på ett år, og Anders Martin Olsbu går inn som merch-ansvarlig.

Vi ønsker samtidig å rette en stor takk til Kim Rolund, Martin Langeng, Tom Erling Skar og Roger Andersen for en fantastisk innsats i Godsetunionen. Roger Andersen vil fortsatt bidra med IT-oppgaver for oss, selv om han nå trer ut av styret.

Styret for 2026 vil derfor se slik ut:

Leder: Sebastian Dalsgaard
Nestleder: Marius Iversen
Reiseleder: Ferdinand Sæther
GU Media: Ina Erichsen
Merch-ansvarlig: Anders Martin Olsbu
Økonomi: Thor Arne Hanssen
Medlem: Fritjof Engvold
Styremedlem: Eduard Werner

Det ble også vedtatt å opprette undergrupper under merch-ansvarlig og reiseleder, som skal bidra og hjelpe til i arbeidet med disse områdene.

Dersom du ønsker å bidra i en av disse gruppene, kan du sende en e-post til: valg@godsetunionen.com