Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

Hva skjer

HFK - SIF 04.07.10

SIF - FKH (NM) 07.07.10

KIL - SIF 11.07.10

SIF - FKH 18.07.10

Odd - SIF 25.07.10

Bli fan av Godsetunionen på Facebook!

Til toppen av siden

Du er her: Nyheter » 2009 » Oktober » Operasjon Tippeliga 2010 og takk for alt Ousman!

2007 | 2008 | 2009 | 2010 | januar - februar - mars - april - mai - juni - juli - august - september - oktober - november - desember

Info: SIF-Viking

21.10.2009

Etter at Fredrikstad vant mot Odd er det fortsatt en overhengende fare for både nedrykk og kvalik. På puben kommer Ousman for motta sin velfortjente hyllest og for å gjøre oss klar til kamp. Kommer du?

Det er nedrykksstrid med mange lag involvert. Det er drama. Det er glede. Det er sorg. Og vi har mulighetene til å påvirke utfallet for våre helter i blått. Sammen skal vi avgjøre vår egen skjebne og ikke minst hylle en fantastisk spiller som sier takk for seg etter årets sesong. SIF og Drammen mot Viking og Stavanger! Dette kan du simpelthen ikke gå glipp av!

Oppladningen tar vi på Sir Winston og vi har følgende stjernespekket program:

  • Alt av fanziner skal vekk. Blåmandag, Intet Nytt Fra Vestkanten, =enga og To toast og en juice fra GUs restlager går ikke for slikk, men ingenting.
  • Øl i baren hele dagen.
  • Storoppgjør fra Premier League: Liverpool vs Manchester United på storskjerm kl 15:00.
  • Knallbillig pizza kan bestilles fra baren hele dagen.
  • Ousman Nyan kommer 15:30, mottar en siste hyllest og fyrer oss opp før kampen. Møt opp og vis Ousman hvor glade vi er i han.
  • Avreise kl 17:00 til Marienlyst. 
  • Operasjon pisse på Viking. Møt opp tidlig og syng som faen for de blå. Vår jobb starter 17:30 og den består av massiv og intens støtte til klubben vi alle elsker.

Styret ikke bare gleder seg, men vi forventer å se nettopp deg på både puben og tribunen! Sammen er vi sterke!

VI RYKKER ALDRI NED!

Styret.

Topp

GodsetUnionen © 2006-10 i Elvebyen Drammen! - Innholdsoversikt | Siteman CMS - KP