Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp
Til toppen av siden
2007 | 2008 | 2009 | 2010 | januar - februar - mars - april - mai - juni - juli - august - september - oktober - november - desember
GodsetUnionen setter opp overnattingstur til Kristiansand
15.06.2009
Vi satte som kjent ikke opp overnattingstur til Trondheim i år. Vi klinker dermed til med overnattingstur til Sørlandets hovedstad, Kristiansand fra lørdag 4 til søndag 5 juli. Før den tid blir det også tur til Skagerak Arena i Skien, hvor vi møter mange gamle kjentfolk.
Turinfo Skien:
Avreise: 16 45
Prisen er satt til 100,- for medlemmer og 150,- for øvrige deltakere.
Bussen går som alltid fra Statoil ved gamle rutebilstasjonen på Strømsø.
Påmelding her
Turinfo Kristiansand:
Avreise: 09 00
Pris:
Antall påmeldte/Medlem/Ikke-medlem:
20 /600,- /700,-
30 /450,- /550,-
40 /350,- /450,-
45 /300,- /400,-
Påmelding:
Kristiansand - Avreise 09 00
Vi har fått reservert 30 rom på Quality Hotel og Resort Kristiansand, og prisene er følgende:
Enkeltrom: 1200,-
Dobbeltrom: 700,-
Ekstraseng: 300,-
Prisene er per pers og frokostbuffet, fri benyttelse av svømmebasseng, sandvolleyballbanen mm. er inkludert i prisen.
For reservering sender du mail til qr.kristiansand@choice.no med bestillingsnummer: 91015 for å få tilbudsprisene. Du kan også ringe på tlf nr 38 17 77 77. Vi setter bare opp en buss iom at hotellet bare har ledig kapasitet til det. Fristen for rombestilling er 18 juni, så her er det virkelig førstemann til mølla!
Et annet overnattingsalternativ "på samme sted" er:
http://www.dyreparken.no/Overnatting/Overnatting-i-Dyreparken/Dyreparken-hyttegrend/
Bussen går direkte til hotellet på lørdag, så alle får sjekket inn osv. Når vi må sjekke ut av hotellet søndag formiddag vil vi kunne sette bagasje inn på bussen, og den vil frakte oss inn til byen og (sannsynligvis, nærmere info seinere) ut til stadion før kamp.
I og med at dette er midt i sommersesongen er dette det eneste hotellet med ledige rom. Hotellet ligger ved Dyreparken, 12 km fra sentrum av Kristiansand. Dermed regner jeg med at dere stusser litt på transport t/r sentrum på lørdag, men da kan jeg opplyse følgende, og regner med at de fleste vil sove der i stedet for å ikke overnatte.
Ca pris for taxi fra hotellet og lengst ned i byen ligger på ca 330-380,- (avhengig av tidspunkt på døgnet) for 4 manns, mens det også går buss til og fra hotellet i Sørlandssenterets åpningstid som er fra 09-20. Bussen koster 28,-
Agder Taxi: 38 00 20 00
Meld deg på til turen her og bli GodsetUnionen på sommertur til Quartbyen!
Kristiansand - Avreise 09 00
Ellers vil det komme informasjon om Skien og møtet med Odd Grenland i nærmeste fremtid.
Reisegruppa